Opanuj stres na własnych zasadach - warsztaty online

Czujesz, że obecna sytuacja Cię przerasta i nie wiesz, jak poradzić sobie z napięciem? Masz wrażenie, że stres wymyka się Ci spod kontroli? A może po prostu chcesz lepiej zrozumieć siebie i własne reakcje, zadbać o dobre samopoczucie i poznać ludzi, którzy mierzą się z podobnymi wyzwaniami?

Dołącz do nas! Zapisy trwają – liczba miejsc ograniczona!

Warsztaty Opanuj stres na własnych zasadach  to cztery tworzące spójną całość, kameralne, cotygodniowe spotkania grupowe online. Połączymy się za pośrednictwem platformy ZOOM we wtorki w godzinach 18.00 – 20.30. Zajęcia będą obejmować zarówno krótkie wprowadzenie teoretyczne dotyczące zagadnień związanych ze stresem, jak i – przede wszystkim – ćwiczenia praktyczne, sesje relaksacyjne oraz dyskusje z elementami grupy wsparcia.DLACZEGO WARTO:

 • Na własnej skórze przetestujesz techniki i sposoby radzenia sobie ze stresem oraz poszukasz tych, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom. Nauczysz się, jak samodzielnie wykorzystywać je w codziennym życiu.
 • Spotkasz ludzi, którzy mierzą się z podobnymi wyzwaniami – wspólnie stworzymy przestrzeń do wzajemnego dzielenia się wiedzą i wymiany doświadczeń.
 • Zyskasz większą świadomość siebie i swoich potrzeb. Lepiej poznasz i zrozumiesz reakcje własnego organizmu.
 • Dowiesz się, jak radzić sobie w sytuacji stresowej, zgłębisz jej naturę i rządzące nią mechanizmy.
 • Zadbasz o własny rozwój i dobre samopoczucie.
 • Zaczniesz budować zdrowe, pozytywne nawyki w walce z codziennym stresem.
 • Spędzisz kilka inspirujących wieczorów w miłym towarzystwie. 🙂

 

DLA KOGO:

Warsztaty Opanuj stres na własnych zasadach przeznaczone są dla osób dorosłych, które chcą:

 • nauczyć się, jak efektywniej radzić sobie z nadmiernym stresem
 • poznać nowe techniki i praktyczne sposoby do samodzielnego wykorzystania
 • lepiej zrozumieć mechanizmy, które rządzą stresem
 • zwiększyć świadomość siebie i swoich potrzeb
 • poznać nowych ludzi mierzących się z podobnymi wyzwaniami
 • pracować nad wyrobieniem, nowych pozytywnych nawyków
 • zadbać o swój psychiczny komfort i dobrostan
 • rozwijać się w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze

 

PROWADZĄCA:

O mnie

Nazywam się Dominika Cirocka. Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Gdańskim i śmiało mogę powiedzieć, że uwielbiam swój zawód – każdego dnia pomagam ludziom stawać się coraz lepszym w tym, co robią. Ze względu na zamiłowanie do sportu oraz fascynację światem biznesu online, w swojej pracy dużo uwagi poświęcam zagadnieniom takim jak motywacja, planowanie, pewność siebie, komunikacja czy radzenie sobie ze stresem. Chcąc jeszcze skuteczniej pomagać klientom w poszukiwaniu ich własnych ścieżek, nieustannie podnoszę swoje kompetencje, szkolę się i podejmuje kolejne wyzwania, korzystając ze wsparcia innych ekspertów. W roku 2020 rozpoczęłam szkolenie w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). 

Wierzę, że masz w sobie wszystko, co jest potrzebne do zmiany – po prostu niekiedy potrzeba nieco więcej czasu, aby to rozwinąć, dostrzec i zrozumieć. Jeśli tylko zechcesz, bardzo chętnie potowarzyszę Ci na tej drodze. Aby dowiedzieć się czegoś więcej, odwiedź stronę O MNIE.

KOSZT: 260 zł za 4 spotkania (łącznie 10h)

 

CENA ZAWIERA:

 • 4 spotkania warsztatowe online, 2,5 h każde (w tym 15 min przerwy)
 • dostęp do platformy ZOOM
 • mini ebook zawierający najważniejsze informacje przekazywane podczas warsztatów oraz karty pracy do druku
 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, na której publikowane będą dodatkowe materiały, wskazówki, wyzwania i ćwiczenia

 

TERMINY SPOTKAŃ:

Spotkania odbywają się we wtorki w godzinach 18.00 – 20.30 (w tym 15 min przerwy)

 1. 12 stycznia
 2. 19 stycznia
 3. 26 stycznia
 4. 2 lutego

 

NAJCZĘSTSZE PYTANIA:


1. Dlaczego udział w warsztatach obejmuje aż cztery spotkania? Czy mogę wybrać tylko jeden termin?

Program czterech spotkań stanowi całość. Nie jest przewidziany podział na konkretne moduły, które można realizować osobno. Taka forma warsztatów ma jednak sporo zalet i została wybrana przeze mnie celowo, ponieważ:
• pomaga lepiej poznać pozostałych uczestników i stworzyć w grupie atmosferę zaufania i bezpieczeństwa sprzyjającą wymianie doświadczeń
• pozwala na bardziej efektywną pracę własną między zajęciami, co pomaga osiągnąć lepsze, szybsze i trwalsze rezultaty
• stwarza warunki do testowania poznawanych technik i rozwiązań w praktyce, zadawania pytań i komentowania własnych doświadczeń podczas kolejnych spotkań
• pozwala obserwować postępy i zmiany zachodzące w życiu uczestników, ale też na bieżąco omawiać pojawiające się wątpliwości i wyzwania
• umożliwia maksymalne zaangażowanie uczestników w zajęcia praktyczne

2. Ile osób może wziąć udział w warsztatach?

Ze względu na kameralny charakter zajęć, jednorazowo może w nich wziąć udział maksymalnie 5 osób. Zależy mi na stworzeniu atmosfery zaufania i komfortu, sprzyjającej dzieleniu się własnymi doświadczeniami oraz indywidualnym podejściu do Twoich potrzeb i oczekiwań. Chcę również stworzyć Ci warunki do tego, abyś mógł w pełni wykorzystać wszystkie zajęcia praktyczne i wyniósł z nich dla siebie jak najwięcej.

3. Czy, aby wziąć udział w spotkaniach potrzebuję dodatkowego sprzętu lub oprogramowania?

Spotkania odbywają się na platformie ZOOM. Można otworzyć ją bezpośrednio w przeglądarce internetowej lub zainstalować bezpłatną aplikację ze strony: https://zoom.us/support/download.

4. Jakie metody wykorzystywane będą podczas warsztatów?

Połączymy się online za pośrednictwem platformy ZOOM. Zajęcia będą obejmować krótkie wprowadzenie teoretyczne, dotyczące zagadnień związanych ze stresem, a także – przede wszystkim – ćwiczenia praktyczne, sesje relaksacyjne oraz dyskusje z elementami grupy wsparcia. Uczestnicy otrzymają również materiały dodatkowe, takie jak ebook z kartami pracy podsumowujący najważniejsze zagadnienia czy dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, na której publikowane będą uzupełniające wskazówki, wyzwania i ćwiczenia.

5. Dlaczego warto zdecydować się na udział właśnie teraz? Czym wyróżnia się ta edycja warsztatów?

Od 25 listopada będę prowadzić zapisy na pierwszą edycję warsztatów Opanuj stres na własnych zasadach dlatego, w podziękowaniu za Twoje zaufanie, chcę zaoferować Ci najniższą możliwą cenę. Koszt udziału w kolejnych edycjach będzie rósł.* Zapisy na tę edycję zakończyły się. Wkrótce poinformuję o kolejnych wydarzeniach.


Nadal zastanawiasz się, czy udział w warsztatach jest w Twoim przypadku dobrym pomysłem albo chcesz mnie poznać i porozmawiać, zanim podejmiesz decyzję? Napisz na adres: warsztaty@psychologiaprzygody.pl, a odpowiem na wszystkie Twoje pytania mailowo lub podczas krótkiego spotkania online na ZOOM lub Skype.